İNŞAAT
İNŞAAT

EGEMEN İNŞAAT, Aysan ÇELİK ve Süleyman ÇELİK tarafından 1991 yılında kurulmuş, sürekli iyileştirme ve inovasyon felsefelerini kendisine ilke edinerek her geçen gün sektördeki yerini sağlamlaştırmış ve bugün Türkiye’nin en önde gelen inşaat firmalarından biri haline gelmiştir.

Yüklendiği tüm işleri; en yeni teknolojileri ve iş güvenliği metotlarını uygulayarak, kalite yönetiminin bütün gereksinmelerini yerine getirerek ve en iyi çalışma koşullarında zamanında ve eksiksiz tamamlayarak güvenilirliğini kanıtlamıştır.

Egemen İnşaat, gerçekleştirdiği projelerin çevreye yaptığı dolaylı ve/veya doğrudan olumsuz etkileri en aza indirmeyi şirket politikası edinmiştir. Yapılan işlerin sadece inşa süresince değil, inşaat sonrası faal haldeki çevresel etkilerini de en aza indirmek için projelerin ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri azami dikkatle planlanmaktadır.

Şirketimiz ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi sertifikalarına sahiptir. Egemen İnşaat güçlü sermaye yapısı ve kurumsal yönetim anlayışı ile ulaşmayı amaçladığı hedeflerine ancak; bilgi, deneyim, heyecan, dinamizm ve analitik düşünce sinerjisi ile ulaşabileceğinin bilinciyle yoluna devam etmektedir.

Created by infomedya